Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Friday 20 January 2023
Superior Racking & Shelving Premier Division
St Itas AFC20Phoenix FCBallymastone Astro20:00Hanney John
O'Connor Brian
Reid John
PTSB Division 3 Sunday
Beggsboro FC21Rivermount BoysKilternan Rd Cabra19:30Allen Paul
AUL Paddy Cole Cup 2022/23
Elm Mount FC22Broombridge United FCSportslink19:30Nolan Philip
Saturday 21 January 2023
Viberstore Senior Saturday Division
Phoenix FC02Galty CelticScribblestown14:00Bartley Frank
Division 1 Saturday ARACHAS INSURANCE
Clontarf FC40Hoganville FCAUL Complex12:00O'Connor Brian
NITRO SPORTS Division 3 Saturday
Marrowbone Lane FC30Docklands FCBluebell Community Centre14:30O Doherty Joey
Liddy Cup
Chanel SSC12Crinian Strand FCAUL Complex14:00Fowler Eddie
AUL Paddy Cole Cup 2022/23
Whitehall Cel14Hardwicke FCWhitehall Sports Grounds14:00Reid John
Sunday 22 January 2023
Superior Racking & Shelving Premier Division
Valley Park United53Hardwicke FCAUL Complex11:00O'Connor Brian
Thornton John
Flood Ryan
Skryne Tara41Dublin Celtic FCRoss Cross11:00Reid John
Watson John
Allen Paul
PTSB Division 3 Sunday
Woodlawn FC11Valley Park UnitedTrinity Sports Grounds Santry11:00O'Hanlon Joseph
NITRO SPORTS Division 3 Saturday
Willows FC30Docklands FC
Docklands FC03Willows FC
Bridge United30Docklands FC
St Itas AFC30Docklands FC
Docklands FC03Earl Celtic
Docklands FC03Hot Press MGB
Docklands FC03Beechhill Utd
AUL Futsal Cup 2022/23
Dublin City Futsal30Croata FCTallaght Leisure Centre15:00
FAI Junior Cup 2022/23
Howth Celtic13St Michaels FCAUL Complex14:00Hanney John
Suteu Alin
Shelley Paul
Monday 23 January 2023
RPD 3A SATURDAY
Beggsboro FC15Ely WoodlawnKilternan Rd Cabra19:30Shelley Paul
Wednesday 25 January 2023
AUL Futsal Cup 2022/23
St Itas Futsal02Blue Magic FutsalPortrane Rd20:30Cimpoesu C.
Pender Dave

Friday 27 January 2023
LFA Junior Cup 2022/23
Hardwicke FC32St Itas AFCDublin Port Stadium20:00Suteu Alin
O'Connor Brian
Thornton John
Superior Racking & Shelving Premier Division
Phoenix FC30Howth CelticScribblestown19:30Shelley Paul
Reid John
Hanney John
Viberstore Senior Saturday Division
Galty Celtic20Chanel SSCBrickfield Pk Allweather19:45Rossiter Christopher
Division 1 Saturday ARACHAS INSURANCE
Elm Mount FC34Hoganville FCChanel Leisure Centre19:30O'Hanlon Joseph
Liddy Cup
Dublin Celtic FC12Skryne TaraAUL Complex19:45Watson John
Saturday 28 January 2023
LFA Junior Cup 2022/23
Valley Park United23Ashbourne UtdPlunket Ave Finglas14:00O'Connor Brian
Thornton John
Byrne Robert
Markievicz Cel14Bangor CelRingsend Park.15:00Hanney John
Viberstore Senior Saturday Division
FC Donaghmede03Crinian Strand FCFr Collins Park13:00Allen Paul
St Marks Ath FC42Phoenix FCAUL Complex14:00Williams Paul
Division 1 Saturday ARACHAS INSURANCE
Broombridge United FC01Hardwicke FCJohn Paul Park14:00Nolan Philip
NITRO SPORTS Division 3 Saturday
Stamullen FC24Earl CelticAUL Complex12:00Bartley Frank
Hot Press MGB32St Itas AFCGrangegorman A/W13:00Castillo Antonio
Willows FC11Bridge UnitedPoppintree Park 414:00Kenny Patrick
Marrowbone Lane FC92Beechhill UtdBluebell Community Centre14:30Smith Jim
RPD 3A SATURDAY
Clonee Utd04Beggsboro FCDamastown12:00Watson John
Grange Woodbine15St Columbans SYCEdenmore Crescent14:00Flood Ryan
Ely Woodlawn32Celtic United FCBelcamp Pk14:00Termure Aron
Frankfort FC25St Itas AFCSt Itas Hospital14:00Rogan James
Orchard Celtic30Kinsealy UtdMarkievicz Pk14:00Reid John
AUL Paddy Cole Cup 2022/23
Blanchardstown Athletic FC20Clontarf FCHartstown Park12:00Beasley Christy
RPD CUP 2022/23
Carpenterstown FC20Buttercrust UtdAUL Complex14:00Rossiter Christopher
Sunday 29 January 2023
PTSB Division 3 Sunday
FC Donaghmede30Clontarf FCFr Collins Park11:00Hanney John
Grange Woodbine11Mulhuddart FCEdenmore Crescent11:00O'Connor Brian
Mourne Celtic FC26St Brendans UnitedMourne View11:00Williams Paul
Inter Malahide71OLV FCMalahide Castle11:00Shelley Paul
AUL Frank Roe Cup 2022/2023
Woodlawn FC01Rivermount BoysTrinity Sports Grounds Santry11:00Lawless Brian Snr
AUL Futsal Cup 2022/23
Puskas Hagi Futsal03St Itas FutsalAshbourne15:00
Wednesday 1 February 2023
PTSB Division 3 Sunday
DCU FC03Valley Park UnitedPoppintree Park 4
DCU FC03St Brendans UnitedPoppintree Park 4
Woodlawn FC30DCU FCTrinity Sports Grounds Santry
Valley Park United30DCU FCPlunket Ave Finglas
St Brendans United30DCU FCMcAuley Park 1
Rivermount Boys30DCU FCTolka Valley Pk
FC Donaghmede30DCU FCFr Collins Park
OLV FC30DCU FCMarkievicz Pk
Clontarf FC30DCU FCSt Annes(Woodside)
DCU FC03FC DonaghmedePoppintree Park 4
DCU FC03Beggsboro FCPoppintree Park 4
DCU FC03Clontarf FCPoppintree Park 4
DCU FC03Woodlawn FCPoppintree Park 4
DCU FC03Grange WoodbinePoppintree Park 4
DCU FC03Inter MalahidePoppintree Park 4
DCU FC03Mourne Celtic FCPoppintree Park 4
DCU FC03Mulhuddart FCPoppintree Park 4
AUL Futsal Cup 2022/23
Real Transylvania92AFC Blue BoysIT Blanchardstown20:15Byrne R.
Henry P.

Total : 67